paź
13
08

no nic się nie zmienia…nadal brak czasu

..no na zakrętach nie wyrabiam..ale juz czuję powiew wolnego czasu..

..na usilne prośby nowe zdjęcia Julki..takie na prawde na szybkiego,obiecuję się poprawić.Skubana niedługo będzie biegała…i kto ją dogoni?

[singlepic=1399,320,240,,center]

Więcej …..TU…..

wcześniejszy wpis
następny wpis
Czytaj komentarze
Ukryj komentarze
ONE COMMENT

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

szukaj