Czekają. Cierpliwi są. Ale myślę że nie będą żałowali. Jedno. Cierpliwe 😉 SHARE: wcześniejszy wpis następny wpis
Dodaj komentarz Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Może Cię rónież zainteresować Pewnego razu w niedzielę 28 lipca 2009 Wybrane | przebrane | 2011 5 lutego 2012 Ciągle coś się dzieje… 22 stycznia 2014 Kasia i Daniel 8 czerwca 2009
Dodaj komentarz