lut
21
09

dzikiej kiełbasy proces usychania i śnieg

No i przyszła zima ..zimą:) W końcu.Od tygodnia leży śnieg i jakoś nie sprawia wrażenia zainteresowanego ewakuacją. Jedni mówią że wiosna to już mogła by przyjść  i że za zimno,ale ja tam nie narzekam,lubię zimno. Z lasu w końcu jestem i temperatury tam nie oszczędzały. Przynajmniej jak tam mieszkałem. Teraz w lesie już nie mieszkam i cieszę się z możliwości przemarznięcia ….. tak jak ostatniej niedzieli walcząc z Magdą i Tomkiem 🙂

..Chciałem nadmienić iż zdjęcie poniżej wykonanie zostało przez moją żonę, pożyczonym aparatem i pożyczonym obiektywem.Karta pamięci była moja:)

zmarźluchy

Poza tym mam nowe hobby. Otóż dostałem pół reklamówki kiełbasy od Duzia. No po prostu wypas,zwłaszcza w mieście :)Kiełbasa idzie jak woda, oczywiście Julka i ja wcinamy,Monice nie koniecznie pasuje. W ostatniej chwili zorientowałem się że przecież można by ją obwiesić i suszyć. No i obwiesiłem i suszę. Dynda tak już trzy dni i przejawia obiawy suszenia:)

Kiełba_21_02_2009

Poza tym niewiele się dzieje. Odkrywam na nowo Lightroom i tylko utwierdzam się w przekonaniu iż program ten może wiele, i że Photoshop jest genialny,ale nie zawsze konieczny. Fora interenetowe pełne są różnych wynalazków do edycji zdjęć. Ale czasem to poprostu..zbyt wiele szczęścia na raz. I czy wydanie ponad 3 tysięcy na CS okazuje się wydatkiem nieodzownym,czy może wystarczy wydać niewiele w okolicach tysiąca i zaopatrzyć się w coś co potrafi dokładnie tyle ile potrzeba do sprawnego zarządzania zdjęciami i ich edycją? Kto nie próbował powinien sprawdzić.

No i trochę love story wokół zdjęć. Może te akurat zalatują biometrycznymi znanymi w naszym kraju z paszportów. Przeglądając bloga niejakiej Kaliny (natrafiłem na nią przeglądając internet we wszystkich kierunkach żeby potem się okazała znajomą Niedźwiedzia…świat jest mały) znalazłem film. Podzielam jej zdanie.  Naiwny ale piękny w swojej banalnej prostocie,na prawdę polecam chociaż nie jest w naszym języku,to jednak nie wydaje mi się żeby stało się problemem odebranie go tak jak odebrać by się go należało. Po prostu trzeba go obejrzeć i tyle.No i uśmiechnąć się..Na prawdę warto poczekać aż się załaduje..może to trochę potrwać.

wcześniejszy wpis
następny wpis
szukaj