Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Szkoda że tak daleko, ale ważne że razem !! SHARE: wcześniejszy wpis następny wpis
Dodaj komentarz Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Może Cię rónież zainteresować Żółto | Żanka+Mariusz 30 maja 2011 flar poszukiwanie cd. 29 kwietnia 2009 Ania i Grzesiek | zapowiedź 25 czerwca 2010 rzeczy pierwsze | Iza i Tomek | 10.04.2010 12 kwietnia 2010
Dodaj komentarz