Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Szkoda że tak daleko, ale ważne że razem !! SHARE: wcześniejszy wpis następny wpis
Dodaj komentarz Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Może Cię rónież zainteresować Pewnego razu w niedzielę 28 lipca 2009 Krzysiek i Ewa 11 sierpnia 2008 dzwonku pierwszy witaj! 1 września 2008 pełnia….? 8 lutego 2009
Dodaj komentarz