Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Szkoda że tak daleko, ale ważne że razem !! SHARE: wcześniejszy wpis następny wpis
Dodaj komentarz Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Może Cię rónież zainteresować pełnia….? 8 lutego 2009 „2” 26 lipca 2009 Marta+Konrad 4 października 2010 flar poszukiwanie cd. 29 kwietnia 2009
Dodaj komentarz