Czekają. Cierpliwi są. Ale myślę że nie będą żałowali. Jedno. Cierpliwe 😉 SHARE: wcześniejszy wpis następny wpis
Dodaj komentarz Δ Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Może Cię rónież zainteresować Marta & Wojtek | Stolicznie i Koniowo 29 września 2009 Radary | ostra jazda w piaskach i rozpoznanie w parku 17 grudnia 2009 DzwonóF Dwóch :) 30 listopada 2008 Kasia i Daniel 8 czerwca 2009
Dodaj komentarz